Komisja Sędziowska Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Memoriał im. Piotra Nowackiego: 7 miejsce KS Limanowa!

• autor: kslppn, 2015-08-09 11:25

Dobiegła końca XX edycja prestiżowego turnieju piłki nożnej sędziów w Nowym Sączu. W jubileuszowym memoriale Piotra Nowackiego najlepsi okazali się zawodnicy Krakowa.

Sędziowie z Limanowej w składzie: Sobczak Kamil, Tokarczyk Mariusz, Mól Mateusz, Mąka Stanisław, Piwowar Jakub, Zawada Tomasz i Gajewski Walenty grali w grupie z Krakowem, Wieliczką, Nowym Sączem a także ze Słowacją.

Turniej rozpoczęliśmy od wyrównanego pojedynku ze Słowakami, choć to nasi południowi sąsiedzi mieli nieco więcej szczęścia i za sprawą strzału nie do obrony z bocznego sektora boiska zwyciężyli 1:0.

Następny mecz to konfrontacja ze zwycięzcami turnieju: Krakowem. Nieco słabsze 12 minut w naszym wykonaniu i przegrywamy 2:1.

Po dwóch porażkach doczekaliśmy się zwycięstwa. W przyjaznej atmosferze okazaliśmy się lepsi od Wieliczki, aplikując im 1 bramkę dającą 3 punkty.

Punkty, które zgromadziliśmy do tej pory nie pozwalały nam myśleć o półfinałach, dlatego pozostała walka o 3 miejsce w grupie. Zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju i dość niespodziewanie ograliśmy rywali 2:0.

Po zajęciu 3 miejsca w grupie zagraliśmy z 4 w grupie B Tarnowem. Przy bardzo piknikowym zaangażowaniu naszych zawodników przegraliśmy 1:0 i pozostał nam mecz o miejsce 7.

Los chciał, że po raz drugi tego dnia po drugiej stronie boiska stanęli gospodarze. Sądeczanie byli na tyle gościnni, że i tym razem inicjatywa była po stronie sędziów z Limanowej którzy pewnie zwyciężyli 3:0.

Dziękujemy bardzo serdecznie organizatorom za wzorową organizację wydarzenia, mimo słabej kadry pod względem liczebności udało nam się wytrwać przy wysokiej temperaturze a oprócz tego świetnie bawić.

Co najważniejsze, po raz kolejny uczciliśmy pamięć tragicznie zmarłego arbitra Piotra Nowackiego [*].

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.