Komisja Sędziowska Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

XXIII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn...

• autor: kslppn, 2017-02-23 16:26
XXIII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Sędziowskich Gorlice 201

Dobra gra, nieliczne błędy, "bramka widmo" tak można podsumować XXIII Międzynarodowy Turniej Drużyn Sędziowskich w Gorlicach w wykonaniu KS Limanowa.

Na wstępie warto podkreślić bardzo dobrą, wręcz perfekcyjną organizację turnieju przez KS Gorlice. Taki standard organizacji nie jest wyjątkiem. Co roku koledzy z Gorlic starają się, aby turniej stał n najwyższym poziomie organizacyjnym. Brawo!

Przejdźmy do rywalizacji sportowej. Pomimo drobnych problemów kadrowych wywołanych pracą oraz przygotowaniami do sezonu udało nam się skompletować mocną chodź dość eksperymentalną drużyną. W skład drużyny, oprócz tzw. "wyjadaczy" czyli Mateusza i Tomka, weszli młodzi zawodnicy, którzy niewiele wcześniej rozpoczęli przygodę z sędziowaniem zapisując się na kurs sędziowski.

Skład KS Limanowa:
1.Surdziel Michał
2.Surdziel Jan
3.Surdziel Andrzej
4.Kania Przemysław
5.Mrożek Dawid
6.Śmierciak Tomasz
7.Mól Mateusz

Występ naszej drużyny stał na naprawdę zadawalającym poziomie.
Eksperymentalny skład, dobra gra i 5 miejsce. Nie można narzekać! Ale... zawsze pojawia się to "ale...". O co chodzi? Chodzi o "bramkę widmo", która pozbawiła nas półfinału.
Podczas ostatniego meczu fazy grupowej z KS Krosno, doszło do dość "dziwnej"[?] mało powiedziane dziwnej sytuacji, KURIOZALNEJ!!! Sędzia z KS Gorlic, Pan Damian F., uznał bramkę, której nie było! Zdziwienie było o tyle wielkie, gdyż piłka po odbiciu od SŁUPKA!!! wyszła na AUT! Mimo interwencji zawodników KS Limanowa i zawodników innych drużyn , którzy doskonale z wyżej położonych trybun widzieli sytuację sędzia nie zmienił decyzji. Zawody były również nagrywane na kamerze, można było oglądnąć powtórkę, ale dlaczego sędzia sobie nie pomógł? Może nie chciał? Tego się nie dowiemy! Decyzje podejmowane w dalszej części meczu również potwierdzają, że nic dzieje się bez przyczyny! W "ciekawych" okolicznościach przegrywamy walkę o półfinał. Przegrywamy, ale nie z drużyną KS Krosno.

Oby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca!

Wyniki:

KS Brzesko - KS Limanowa 1:3
KS Kraków - KS Limanowa 2:1
KS Limanowa - KS Bochnia 3:1
KS Limanowa - KS Nowy Targ 2:0
KS Limanowa - KS Krosno 1:2

Mecz o 5 miejsce:
KS Limanowa - KS Nowy Sącz 2:1

Klasyfikacja końcowa:
1.Bardejov
2.Krosno
3.Kraków
4.Dębica
5.Limanowa
6.Nowy Sącz
7-12. Nowy Targ, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gorlice, Wieliczka.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.